Skip to content Skip to footer

Kayseri’de Redkit Dijital Reklam Ajansı olarak, Dijital Reklam ve Pazarlama konusunda müşterilerimize doğrudan etkileşimli hizmetler sunarak markalarının gelişimi için iş ortağı oluyoruz. Sosyal medya reklamları, Google reklamları, ve Outdoor reklamlarla destekliyor Grafik Tasarım ve Metin Yazarlığı tecrübemizle harmanlıyoruz. Kayseri’nin dijital reklam ajansı olarak e-posta pazarlama alanında da hizmet sağlamaktayız.

Grafik Tasarım alanında hizmet almak istiyorsanız info@redkitajans.com mail adresinden bize yazabilirsiniz.

Dijital Reklam için neden Redkit Ajans’ı tercih etmelisiniz?

En önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini temin ve bunu hiç kaybetmemektir. Bunun için ürettiğimiz projeler ‘satış’ odaklı değil, ‘ihtiyaç’ odaklıdır.

Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda hukuki, ahlâki, ticârî kurallara saygılıyız.

Çalışanlarımıza ve müşterilerimize sürekli yeni bir şeyler katmayı amaçlıyor; dinamik organizasyona hâkim olarak dijital varlığımızı günden güne daha da belirginleştirmeyi gâye ediniyoruz.

Uzlaşmacı, âdil, istikrarlı, dürüst, esnek, hızlı ve yenilikçi çalışma prensiplerini benimsiyoruz.

Hem işlevselliği hem de görselliği ön planda tutuyor; uygulama ve tasarımlarımızla ‘kusursuz’ olanı hedefliyoruz.

İlkemiz; dijital dünyada müşterinin ilk tercihi, alanında örnek gösterilen, sektöründe öncü olan bir ajans ünvanıyla yer edinmektir.

Kendimizi müşterinin yerine koyuyor; empati yaparak hareket ediyor ve harcanacak meblağın bizim cebimizden çıkacağını düşünüp müşterimiz için hizmette en uygun fiyata karşılık en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Dijital medyaya yön veren, dâima müşterilerinin yanında olan global bir marka hâline gelebilmeyi kendimize görev biliyoruz.

Özetle Redkit Ajans’ın misyonu ve vizyonu; hizmette istikrar, doğruluk ve kaliteyi koruma, satış öncesi ve satış sonrası müşteri mutluluğudur.

Hizmetlerimizden başlıcaları.

Grafik Tasarım

Kusursuz Tasarımlarla Herkesten Farklı Olun!

Yaşadığımız ülkeden çok coğrafyamızın ne istediğini tam anlamıyla çözümlüyoruz. Özgün ve kaliteli bir tasarımın müşterilerinize daha iyi hissettireceğine eminiz. Bu yüzden sadece sizlere teklif sunabilmemiz için ufak bir mail göndermeniz yeterli olur.

Web Tasarım

Dijital dünyanın bir parçası olmak için hiç geç değil, geçmişte yapılmış kötü tasarımlarla bezenmiş SEO’dan bi’ haber internet sitenizi bir kenara bırakıp ciddi anlamda sizleri özel hissettirecek UI/UX altyapılı web sitesini hazırlayabiliriz.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirmesinde size destek olabiliriz. Ürünlerinizi yada şirketinizin mobil uygulamasını geliştirebilir ve dijital ortamdan daha da fazlası müşterilerinizin cep telefonlarından ayrılmayın. Unutmayın ki internet dünyasının büyük bir kısmı cep telefonlarından yönetilmektedir.

3D Modelleme

Ürünlerinizi dijital ortamda yada kataloglarınızda müşterilerinize daha gerçekçi hissiyatla yansıtmak için 3 boyutlu çizimlere dönüştürebiliriz. Kaliteli render ile ürünlerinizin tıpkı birer gerçek fotoğraf çekiminden farkı olmasın.

3D Animasyon

3D animasyon ile daha canlı ve müşterilerinize daha odak noktadan yaklaşabilirsiniz. Özel seslendirmenlerimizle doğrudan hedef kitleyi etkileyebilir ve animasyonlarla daha açıklayıcı bir anlatıp sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret

E-Ticaretin tam içindeyiz, reklam ajansı olarak yaptığımız ticaretin internet üzerinden ne kadar etkili olduğunu görebiliyoruz. Müşterilerinize geleneksel bir dükkan yerine sanal pazardan ulaşabilmek için 0’dan e-ticaret sitesi konusunda hizmet sunuyoruz.