Skip to content Skip to footer
port5-scaled

2019’da Freelancerların gücünü bir araya getirdik.

Dijital & Basılı Reklam Çözümlerimiz

Markalar için etkili dijital çözümler sunan fikir ajansıyız.

01. Grafik Tasarım
02. Web Tasarım
03. Dijital Reklamcılık

Misyonumuz & Vizyonumuz

İnteraktif, inovatif ve profesyonel bir ajans olarak hizmet veren Redkit Ajans; müşterilerini başarıya ulaştıran bir merdiven olma hedefini benimsemiştir.

Kendisini tercih eden her kişi ve kuruma, yaptıkları bu seçimden ötürü ne kadar şanslı olduklarını hissettiren ve onların mutluluğundan güç alan Redkit Ajans; yenilikçi bakış açısını zengin bilgi birikimi ve gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak hem ihtiyaçlara tam uygunluk sağlayan, hem de beklentilerin çok üzerinde mükemmel çalışmalar ortaya koymaktadır.

Redkit Ajans; alanında uzman ve deneyimli ekibiyle profesyonel anlamda dijital hizmetler sunan köklü ve seçkin bir ajanstır.

Etkili donanımlar, üstün teknoloji ve zengin bilgi birikimini yüksek kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ile buluşturan Redkit Ajans; dijital beklentilere en iyi şekilde yanıt verme hedefiyle çalışmaktadır.

Web tasarım, grafik tasarım, video prodüksiyon, mobil uygulama ve buna benzer onlarca alanda beklentilere yönelik çözümler sunan Redkit Ajans; proje fikirlerinin hayata geçirilmesinde, mevcut projelerin büyütülmesinde ve daha geniş hedef kitlelere ulaştırılmasında çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Redkit Ajans üstün başarısını, gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek bunu hizmetlerine yansıtmasına; verimlilik, güvenilirlik ve güncellikten ödün vermemesine borçludur.

Kusursuz Tasarımlarla Herkesten Farklı Olun!

Profesyonel yaklaşımıyla, bütün tasarım taleplerini en iyi şekilde yanıtlayan Redkit Ajans; responsive, fonksiyonel ve kullanıcı odaklı tasarımlarıyla görsel açıdan mükemmellik sağlamaktadır. Web siteleri için göz kamaştıran, eşsiz tasarımlar oluşturarak onları rakiplerinin önüne taşıyan Redkit Ajans; müşteri kriterlerine isteklerine uygunluk, esneklik, her cihaza uyumluluk, tasarımın göz zevkine hitap etmesi gibi kritik hususlara dikkat etmektedir.

Neden Redkit Dijital Reklam Ajansı?

  1. En önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini temin ve bunu hiç kaybetmemektir. Bunun için ürettiğimiz projeler ‘satış’ odaklı değil, ‘ihtiyaç’ odaklıdır.
  2. Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda hukuki, ahlâki, ticârî kurallara saygılıyız.
  3. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize sürekli yeni bir şeyler katmayı amaçlıyor; dinamik organizasyona hâkim olarak dijital varlığımızı günden güne daha da belirginleştirmeyi gâye ediniyoruz.
  4. Uzlaşmacı, âdil, istikrarlı, dürüst, esnek, hızlı ve yenilikçi çalışma prensiplerini benimsiyoruz.
  5. Hem işlevselliği hem de görselliği ön planda tutuyor; uygulama ve tasarımlarımızla ‘kusursuz’ olanı hedefliyoruz.
  6. İlkemiz; dijital dünyada müşterinin ilk tercihi, alanında örnek gösterilen, sektöründe öncü olan bir ajans ünvanıyla yer edinmektir.
  7. Kendimizi müşterinin yerine koyuyor; empati yaparak hareket ediyor ve harcanacak meblağın bizim cebimizden çıkacağını düşünüp müşterimiz için hizmette en uygun fiyata karşılık en yüksek kaliteyi sunuyoruz.
  8. Dijital medyaya yön veren, dâima müşterilerinin yanında olan global bir marka hâline gelebilmeyi kendimize görev biliyoruz.
  9. Özetle Redkit Ajans’ın misyonu ve vizyonu; hizmette istikrar, doğruluk ve kaliteyi koruma, satış öncesi ve satış sonrası müşteri mutluluğudur.

Referanslarımız