Skip to content Skip to footer

Kayseri Dijital Reklam Ajansı olarak Outdoor konusunda etkin ve göz alıcı fikirler sunarak ürün tanıtımı, firma bilinirliği ve tanıtım şemalarında reklam hizmetleri sunabiliriz.

Kayseri’de açık hava olarak Tramvay Giydirme, Megalight, Giantboard, Tramvay ve Otobüs Durağı, CLP, Totem ve Billboard reklam alanlarına erişebilir bu alanlarda sizin için randevu alabilir ya da tasarımlarınızı hazırlayabiliriz.

Outdoor yani açık hava reklamları güncel olarak sahada bulunduğu için insanların yoğun olduğu saatler ve mekanlara göre hedef kitlenizin bulunduğu konumları da baz alarak geliştirilebilir. Kayseri’nin çeşitli bölgelerinde bulunan outdoor reklam alanları için hem kiralama fiyatlarını öğrenebilir hem de bu alanlar için fikir ve projeleriniz konusunda tam zamanlı olarak sizlere daimi bir hizmet sunabiliriz.

Redkit hem Kayseri’de hem de İstanbul’da hizmet sağlayan bir reklam ajansıdır. Outdoor konusunda bilgi ve tecrübelerimize güveniyor fikirsel olarak açık hava reklamlarında markalarınıza değer ekliyoruz.

Kayseri Outdoor Reklamları

Outdoor Reklamlarının öneminden bahsetmemiz gerekirse kitleler her ne kadar günümüzde dijital reklamlara odaklı olsalar dahi sokakta arkadaşlarıyla gezen bir grubun CLP üzerinde gördüğü reklamın etkisi tıpkı görsel hafızaya eklenmiş bir anlık fotoğraf karesi gibidir. Kayseri’de yaptığınız açık hava reklamlarında trafikte giden araçların, otobüste ve tramvayda yolculuk yapanların hatta yolda telefonuna bakarak yürüyen kitlenizin bile hedefinde olacak dikkat çekici bilboard çalışmaları yürütebiliriz.

En geniş kitlelere hitap eden outdoor reklam çalışmalarında asıl alıcı olan şey ürününüzü kısa öz tanıtan bir slogandır. Açık hava reklamları verirken kitlenizi analiz etmek en temel özelliktir, yaş, cinsiyet, lokasyon, eğitim durumu gibi öz niteliklerin analiz edilmesi ve buna uygun slogan üretimi, tasarım şematiği çıkarmak gerekir. Tasarımınızın ne kadar can alıcı olacağına da aslında sizler karar verirsiniz çünkü profesyonel şekilde hazırlanmış bir bilboard tasarımı asla insanların gözünden kaçmaz çünkü yapılan analizler sonucu hedef kitlenize en uygun renkler, tasarım stilleri, yazı tipleri ve sloganlar seçilerek tasarlanmıştır.

Açık hava (outdoor) reklamı verirken nereden ve nasıl başlayacağınız hakkında hiç bilginiz yoksa biz sizlere danışmanlık sağlayabiliriz. Aşama aşama ilerleyerek Kayseri’de nerelerde outdoor reklamları etkilidir, Kayseri’nin hangi bölgesinde sizin markanıza uygun bir hedef kitle bulunuyor bunların her birini sizlere sunum olarak iletir ve teklif sunarız.

Detaylı olarak danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isterseniz ve Kayseri’de Dijital Reklam Ajansı olarak sunduğumuz hizmetlerimize göz atmak isterseniz arayabilirsiniz.