Skip to content Skip to footer

Sosyal medya hesap yönetimi aslında birbiriyle bağlantılı şekilde yapılması gereken bir strateji ve yöntemin bilinen ismi diyebiliriz. Kayseri’de dijital reklam ajans işleri olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini de bilgi ve tecrübeyle üstleniyoruz. Reklam sektörü içerisinde Kayseri’de uzun bir süredir hizmet sağlıyoruz bunun içerisine sosyal medya yönetimini de dahil ettiğimiz zaman işler daha farklı boyutlara gelebiliyor.

İçerik üretimi, tasarlama ve planlama gibi evrelerle birlikte analizleri de çözümlüyor müşteri kitlenizin neyi beğendiğini, hangi aralıklarla aktif olduğunu, hangi işlerinizin ya da ürününüzün ne kadar potansiyel müşteriye sahip olduğuna kadar ayrıntılı şekilde analizler sağlıyoruz.

Peki sosyal medya yönetimi konusunda çekinceleriniz mi var?

Biz bu çekinceyi kırabiliriz. Daha önce farklı ajanslarla görüşmeler yapmış ve aslında büyük bir mahremiyet olan şirket hesaplarınızın yönetimi için anlaşmış olabilirsiniz istediğiniz sonucu görememiş ya da yeterli ilgiyi alamamış da olabilirsiniz. Redkit Dijital Reklam Ajansı Kayseri’de sunduğu hizmetleriyle sizlere önemli bir pörtföy gösterebilir. Taşeron değiliz farklı firmalar gibi kendi bünyemizde bilmediğimiz ya da hakkında bilgi sahibi olmadığımız işleri yapmıyoruz. Sosyal Medya Yönetimi konusunda 4 yıllık tecrübeyle yenilikçi çözümler sunarak firmanızın sosyal medya üzerinde bilinirliğini kazandırıyor ve işletmenizin müşteri kitlesine doğrudan hitap edecek içerikler, reklamlar ve kampanyalar üretiyoruz. İşlerinizin kötüye gittiği zaman ilk reklam bütçenizden kısıyorsanız büyük bir hatanın eşiğinde olabilirsiniz. İşlerinizi büyütmenin en önemli yolu doğru bir reklam ajansıyla çalışmaktır. Deneme yanılma yoluyla değil doğrudan bilgi ve tecrübemizin aktarımını sağlıyoruz bu yüzden Kayseri’nin reklam ajansı olarak sizlere doğrudan yüksek etkileşimler kazandıracak Instagram ve Facebook kampanyaları düzenleyebiliriz.

Fikirlerimiz çarpıcı olabilir daha önceden düşünülmemiş ve tasarlanmamış içeriklere maruz bırakabiliriz çünkü sektörün gerektirdiği hızı yakalayabiliyor ve güncelde kalabiliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarınız firmanızın bir mahremiyetidir bunu en doğru kişilere teslim etmeniz de sizin için en mantıklı hareket olacaktır.

Facebook Meta reklamlarında fazladan ücret ödeyerek yüksek erişimler alamayacağınızı söylemek isteriz, doğru taktik ve doğru hedef kitleyi analiz ederek daha ekonomik reklam bütçeleriyle de en güzel sonuçları elde edebiliriz. Hesaplarınızın yönetimini bizim yapmamıza gerek yok reklamlarınızın analiz edilmesini ve sizlere nasıl doğru içerik üretimiyle aslında reklam bütçenizdeki en uygun miktar ile daha yüksek erişimlere ulaşabileceğinizi aktarabiliriz.

Sadece mail göndermeniz ya da aramanız yeterlidir.

Bize yazın; info@redkitajans.com ya da arayın; +90 536 026 38 72