Redkit Ajans
Dijital ve Basılı reklam çözümlerimiz

Hizmetlerimiz

icon10
Grafik Tasarım

Kusursuz Tasarımlarla Herkesten Farklı Olun!

Yaşadığımız ülkeden çok coğrafyamızın ne istediğini tam anlamıyla çözümlüyoruz. Özgün ve kaliteli bir tasarımın müşterilerinize daha iyi hissettireceğine eminiz. Bu yüzden sadece sizlere teklif sunabilmemiz için ufak bir mail göndermeniz yeterli olur.

icon08
Web Tasarım

Dijital dünyanın bir parçası olmak için hiç geç değil, geçmişte yapılmış kötü tasarımlarla bezenmiş SEO’dan bi’ haber internet sitenizi bir kenara bırakıp ciddi anlamda sizleri özel hissettirecek UI/UX altyapılı web sitesini hazırlayabiliriz.

icon07
Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirmesinde size destek olabiliriz. Ürünlerinizi yada şirketinizin mobil uygulamasını geliştirebilir ve dijital ortamdan daha da fazlası müşterilerinizin cep telefonlarından ayrılmayın. Unutmayın ki internet dünyasının büyük bir kısmı cep telefonlarından yönetilmektedir.

icon05
3D Modelleme

Ürünlerinizi dijital ortamda yada kataloglarınızda müşterilerinize daha gerçekçi hissiyatla yansıtmak için 3 boyutlu çizimlere dönüştürebiliriz. Kaliteli render ile ürünlerinizin tıpkı birer gerçek fotoğraf çekiminden farkı olmasın.

icon09
3D Animasyon

3D animasyon ile daha canlı ve müşterilerinize daha odak noktadan yaklaşabilirsiniz. Özel seslendirmenlerimizle doğrudan hedef kitleyi etkileyebilir ve animasyonlarla daha açıklayıcı bir anlatıp sağlayabilirsiniz.

icon11
E-Ticaret

E-Ticaretin tam içindeyiz, reklam ajansı olarak yaptığımız ticaretin internet üzerinden ne kadar etkili olduğunu görebiliyoruz. Müşterilerinize geleneksel bir dükkan yerine sanal pazardan ulaşabilmek için 0’dan e-ticaret sitesi konusunda hizmet sunuyoruz.

Freelancer bir ekiple tanışın

HAKKIMIZDA

2019’da Freelancerların gücünü bir araya getirdik.

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

İnteraktif, inovatif ve profesyonel bir ajans olarak hizmet veren Redkit Ajans; müşterilerini başarıya ulaştıran bir merdiven olma hedefini benimsemiştir.

Kendisini tercih eden her kişi ve kuruma, yaptıkları bu seçimden ötürü ne kadar şanslı olduklarını hissettiren ve onların mutluluğundan güç alan Redkit Ajans; yenilikçi bakış açısını zengin bilgi birikimi ve gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak hem ihtiyaçlara tam uygunluk sağlayan, hem de beklentilerin çok üzerinde mükemmel çalışmalar ortaya koymaktadır.

Redkit Ajans; alanında uzman ve deneyimli ekibiyle profesyonel anlamda dijital hizmetler sunan köklü ve seçkin bir ajanstır.

Etkili donanımlar, üstün teknoloji ve zengin bilgi birikimini yüksek kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ile buluşturan Redkit Ajans; dijital beklentilere en iyi şekilde yanıt verme hedefiyle çalışmaktadır.

Web tasarım, grafik tasarım, video prodüksiyon, mobil uygulama ve buna benzer onlarca alanda beklentilere yönelik çözümler sunan Redkit Ajans; proje fikirlerinin hayata geçirilmesinde, mevcut projelerin büyütülmesinde ve daha geniş hedef kitlelere ulaştırılmasında çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Redkit Ajans üstün başarısını, gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek bunu hizmetlerine yansıtmasına; verimlilik, güvenilirlik ve güncellikten ödün vermemesine borçludur.

Kusursuz Tasarımlarla Herkesten Farklı Olun!

Profesyonel yaklaşımıyla, bütün tasarım taleplerini en iyi şekilde yanıtlayan Redkit Ajans; responsive, fonksiyonel ve kullanıcı odaklı tasarımlarıyla görsel açıdan mükemmellik sağlamaktadır. Web siteleri için göz kamaştıran, eşsiz tasarımlar oluşturarak onları rakiplerinin önüne taşıyan Redkit Ajans; müşteri kriterlerine isteklerine uygunluk, esneklik, her cihaza uyumluluk, tasarımın göz zevkine hitap etmesi gibi kritik hususlara dikkat etmektedir.

1254

içilen kahve

245

mutlu müşteri

7

yıllık tecrübe

Neden Redkit Ajans?

En önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini temin ve bunu hiç kaybetmemektir. Bunun için ürettiğimiz projeler ‘satış’ odaklı değil, ‘ihtiyaç’ odaklıdır.

Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda hukuki, ahlâki, ticârî kurallara saygılıyız.

Çalışanlarımıza ve müşterilerimize sürekli yeni bir şeyler katmayı amaçlıyor; dinamik organizasyona hâkim olarak dijital varlığımızı günden güne daha da belirginleştirmeyi gâye ediniyoruz.

Uzlaşmacı, âdil, istikrarlı, dürüst, esnek, hızlı ve yenilikçi çalışma prensiplerini benimsiyoruz.

Hem işlevselliği hem de görselliği ön planda tutuyor; uygulama ve tasarımlarımızla ‘kusursuz’ olanı hedefliyoruz.

İlkemiz; dijital dünyada müşterinin ilk tercihi, alanında örnek gösterilen, sektöründe öncü olan bir ajans ünvanıyla yer edinmektir.

Kendimizi müşterinin yerine koyuyor; empati yaparak hareket ediyor ve harcanacak meblağın bizim cebimizden çıkacağını düşünüp müşterimiz için hizmette en uygun fiyata karşılık en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Dijital medyaya yön veren, dâima müşterilerinin yanında olan global bir marka hâline gelebilmeyi kendimize görev biliyoruz.

Özetle Redkit Ajans’ın misyonu ve vizyonu; hizmette istikrar, doğruluk ve kaliteyi koruma, satış öncesi ve satış sonrası müşteri mutluluğudur.