Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Web Tasarım

Web tasarım deyince eskiden html/css/php gibi kodlarla yazılmış ve günümüzde de “geleneksel web tasarım” olarak karşımıza çıkan siteler akla geliyordu.

Teknolojinin gelişmesi ve sektörün büyümesiyle artık yerini yeni yazılım ve entegrasyonlara bırakan Web Tasarım için güncel olarak verdiğimiz hizmet çerçevemiz içerisinde bulunuyor.

Web Tasarım alanında Kayseri’de bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bu konuda referanslarımızla birlikte yardımcı olabilir. Oluşturmak istediğiniz internet sitesi sizin/kurumunuzun dijital kimliği olacaktır bunu kesinlikle unutmayın. Google tarafından sunulan hizmetlerde artık Google Benim İşletmem gibi ayrıcalıklar insanların internet sitelerine olan odak noktalarını azaltmış olsa da halen büyük bir kısım internet sitelerinin güvenilirliklerini arttırdığını savunmakta ve firmalara prestij kattığını ön görmektedir.

Bir internet sitesine ihtiyacınız varsa öncelikle bunun ne için olacağına karar vermeniz gerekir “Kişisel, Kurumsal ve E-Ticaret” olarak 3 ana başlıkla ilerleyebiliriz.

Kişisel web sitesi şahsınıza özel olacaktır ve kendinizi anlatan bir yazım diliyle olmalıdır.

Kurumsal web sitesi, firmanızın yaptığı işler ve müşterilerinizin sizlerden kısa yoldan bilgi edinmesini sağlamak amaçlı oluşturulmalıdır.

E-Ticaret sitesi, tamamen internet üzerinden ticaret yapmaya dayalı ve müşterilerinizin online alışveriş yapmasına olanak sağlamak amacıyla oluşturulur.

Bu başlıklar çerçevesinde Redkit Dijital Reklam Ajansı olarak verdiğimiz hizmetler yer almaktadır. Kayseri’de verdiğimiz Web Tasarım hizmetiyle tanışmak isterseniz bi’ mail kadar uzağınızda olacağız.

info@redkitajans.com

0536 026 38 72