Skip to content Skip to footer

Kayseri’de Redkit Dijital Reklam Ajansı olarak Google Gmail reklamlarıyla doğrudan potansiyel müşterilerinize mesaj yoluyla ulaşıyoruz. Müşterilerinizin e-postalarına en etkili reklam görselleri ve metinleriyle erişiyoruz.

Potansiyel müşterilerinize en geniş hedeflemeyle mail kutularında direkt reklam gösterin. Redkit Dijital Reklam Ajansıyla kaliteli içeriklerle en etkileyici müşteri mail deneyimini yaşatın.

Nedir? Nasıl Çalışır?

Gmail reklamları, kullanıcıların doğrudan e-posta kutularına gelen maillerde karşılarına çıkan reklam modelidir. Demografik yapı, ilgi alanları, anahtar kelime, alan adı ve kullanıcıların mesleklerine kadar direkt en yakın analizi yapma imkanı sağlar. Detaylı analiz sonrası müşterilerinizin e-posta kutularına ileteceğiniz mail reklamlarıyla potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Müşterilerin satın alım sonrası maillerine düşen fatura ve geri alım bildirimleriyle doğrudan ileriye yönelik hedefleme yapabilirsiniz.

Maliyetler

Google Gmail reklamlarıyla, aynı Google Arama reklamlarında olduğu gibi tıklama başı maliyetle ilerleme kaydedebilirsiniz. Müşterilerinizin Gmail kutularına göndereceğiniz reklamların okunduğu zaman sizlerden ücret alınacaktır. Detaylı analiz sonrası müşteri sayınızı ölçümleyebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Google Gmail Reklamları

Geniş Müşteri Kitlesi

Google tarafından sunulan geniş hedefleme kitlesiyle reklamlar oluşturuyoruz.

Yayınlama

Müşterilerinizin ilgi alanlarına yönelik tasarım ve metinlerle reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Raporlama

Reklamlarınızı Google analiz programlarıyla analiz ediyor ve sizlere sunuyoruz.