Skip to content Skip to footer

Dijital Reklam Yönetimi

Her alanda olduğu gibi reklamlarda artık dijital mecraya kaymaya başladı.

Google Reklamları, Facebook Reklamları, İnstagram Reklamları, Twitter Reklamları, YouTube Reklamları, Linkedin Reklamları gibi dijital medya mecralarına hem kişisel hem de kurumsal olarak işletmelere potansiyel müşteri için hizmet imkanı sunmaktayız. Kayseri’de dijital reklam sektörü içerisinde verdiğimiz hizmetlerle işletmeniz için en doğal ve etkili reklam konusunda tecrübeliyiz. Markanızı öne çıkarak dijital reklamlarla hem Kayseri’de hem de Türkiye genelinde reklamlar oluşturabilir müşterilerinize dijital reklam ile ulaşabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda basılı yada görsel iletişim aracılığıyla reklam verenler dijital mecra reklamlarına oranla erişimlerinin daha düşük olduğunu analiz etmektedirler. Fakat dijital reklam yöntemleri kullanılarak hedef kitlenize doğrudan erişebilirsiniz.

Dijital Reklam Nedir?

Markaların, dijital ile görsel yada basılı medya arasında rekabeti görmezden gelmeyip, en güncel trend olan dijital reklamlara ağırlık vermeye başladı. Popüler dijital reklamlarla şirketlerin potansiyel müşteri kitlesine uygun reklamlar oluşturuyor Kayseri ve civar şehirler için en aktif hizmeti sunuyoruz.

Peki dijital reklam türleri nelerdir? Hangi dijital reklam türü daha etkilidir?

Arama Motoru Reklamları

En güncel stratejilerle Google, Yandex gibi arama motorlarında doğrudan etkileşim için kelime analizi yaparak pazarlama yapabilirsiniz. Reklamlarınızı Google ve Yandex kullanan müşterilerinize doğrudan erişim için kullanabilirsiniz.

E-Posta Reklamları

En etkili ve maliyeti düşük dijital reklamcılıktan birisi de E-Posta pazarlama reklamlarıdır. Hem analiz konusunda etkili hem de doğrudan müşterilerinize ulaşmak için iadealdir. Redkit Dijital Reklam Ajansı olarak E-Posta Reklamları konusunda sizlere hizmet sunabiliriz.

  • PPC Reklam Modeli
  • SEO ve SEM
  • Remarketing (Yeniden Pazarlama) Reklam Modeli
  • Native (Doğal) Reklam Modeli
  • Sosyal Medya Reklam Modeli
  • Banner (Display) Reklam Modeli
  • Video Reklam Modeli
  • Influencer (Etkileyici Unsurlar) Reklam Modeli
  • Mobil Reklamlar
  • E-posta Reklamları

Dijital reklamlarla Kayseri’de gücünüzü arttırmanın yollarını çok iyi biliyoruz.

REDKİT AJANS - KAYSERİ'NİN DİJİTAL REKLAM AJANSIYIZ!

Google Ads Reklam Modelleri

Google Arama Ağı Reklamı, Google Görüntülü Ağı Reklamı, Google Alışveriş Reklamı, Google Yeniden Pazarlama Reklamı, Gmail Reklamları konusunda Kayseri'de tecrübeli dijital reklam ajansıyız. Hizmetlerimiz konusunda bilgi edinmek için info@redkitajans.com mail adresine yazabilir yada 0536 026 38 72 numarasından ulaşabilirsiniz.

Button's image

Google Arama Ağı Reklamı

Google aramalarında müşterilerinize metin reklamlar ile ulaşalım.

Google Yeniden Pazarlama Reklamı

Sitenizi ziyaret eden müşterilerinize reklamlarınızı tekrar göstererek ulaşalım.

Gmail Reklamları

Gmail reklam kutusuna reklam vererek müşterilerinize ulaşalım.

Google Görüntülü Ağı Reklamı

Google’ın anlaşmalı olduğu sitelerde görsel reklamlar ile müşterilerinize ulaşalım.

Google Alışveriş Reklamı

E-ticaret sitenizin ürünlerini Google’da listeleme yöntemi ile müşterilerinize ulaşalım.

Google Analytics Nedir?

Web sitenize Google Analytics tarafından sizler için oluşturulan kodu ekledikten sonra sitenize gelen anlık ziyaretçileri, trafiği görüntüleyebileceğiniz, hangi cihazdan sitenize erişim sağlandığına dair ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir Google hizmetidir.